EST ENG RUS

Huviringid õppeaastal 2018- 2019

Tasuta huviringid

 

Ringi nimi

Juhendaja

Aeg

Koht

4. klassi spordiring

Arti Lindvest

K ja R 15.25- 16.00

Võimla 

2.-3. klassi spordiring

Tõnu Meos

T 13.45- 14.30 (2. klass)

N 12.50- 13.35 (3. klass)

Õues/aula

5.-7. klassi spordiring

Raina Luhakooder

N 14.30-16.00

Võimla

5.-8. klassi robootika

Lauri Vilibert

N 13.45- 15.20

034 

2.-4. klassi robootika

Sille Tuuling

T 12.50- 13.35

T 15.25- 16.10

034

2.-4. klassi robootika

Kertu Saare

E  11.45- 12.30

E 12.50- 13.35

034

8.-9. klassi loodusteaduste ring

Janno Puks

K 14.45- 16.15

114 

Kunstiring 4 klass

Epp Korp

K 8.00-9.30

313

Kunstiring 5.-9. klass

Epp Korp

T 13.45-15.15

313

Mudilaskoor

Kai Rei-Pikajago

Mudilaskoor - 

4. klassi koondproov - neljapäeviti 10.40-11.25 (aulas), lisaproovid esmaspäeviti 8.50-9.35 (klassis 304) ja teisipäeviti 3. tund 9.45-10.30 (klassis 318)

2.-3. klassi koondproov - neljapäeviti 11.45-12.30 (aulas), I häälerühma proov kolmapäeviti 13.35-14.20 (klassis 318) ja II häälerühma proov neljapäeviti 13.35-14.20 (klassis 318)

Aula

Neidudekoor

Kai Rei ja Kadi Voosel

T 14.35- 15.20

T 15.25- 16.10 (häälerühmade proov)

Aula

Häälerühmade proov

317 ja 318

Mudilaskoor

Merlin Jalajas

E  11.45- 12.30

K 12.50-13.35 klassis 317

Aula ja 317

Lastekoor

Kadi Voosel

E 8.00- 8.45 (aulas kogu koor)

E 15:15-16:00 - III hääl, klass 317

T 17:00-17:45 - II hääl, klass 317

K 14:30-15:15 - I hääl, klass 317

Aula (E 8.00- 8.45)

Häälrühmade proovid klassis 317

Koolibänd

Kadi Voosel

N 19.30-21.00

Aula 

Kooliteater (5.-12. klass)

Mart Usin

T 16.15- 17.45

Aula 


Üheskoos mured pooleks

Sandra Volmer 

N 14.35-16.10 

305

Loovuse arendamise huviring

(5.-9. klass)

Epp Korp

K 15.50- 14.30

313

Nutirühm (5.-8. klass)

Mart Usin

K 16.15- 17.00

N 15.30-16.15

Aula

406

 

 

Tasulised huviringid

 

Ringi nimi

Kontakt

Aeg

Koht

Kuumaks

Karateklubi Tengu

5.-12. klass

Kaido Rätsepp

kaido@tengu.ee

E 18.00-19.30

N 18.00- 19.30

Võimla

30

Laste Loomingu Ring

1.-4. klass

Tiiu Õun

tiiu@loomekoda.ee

1.klass T 11.45 - 13.15 klassis 322

2. klass T 13.15 - 14.45 klassis 129 

3. klass E 13.40 - 15.10 klassis 125

4. klass E 15.25 - 16.55 klassis 125

1.klass 322

2. klass 129 

3. klass 125

4. klass 125

 

30

Carolina tantsustuudio

1.-3. Klass

Merle Kaare

merle.kaare@gmail.com

T 15.30 – 16.15

N  14.40- 15.25

Aula

35

Inglise keele ja kultuuri huviring

1.-3. klass

Gerda Peets

gerda@bumble.ee

N 12.45-13.45 (algajad)

N 13.50-14.50 (edasijõudnud)

123

30

 

Tulevased sündmused:


E 19.11 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek
T 20.11 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng
T 20.11 pärast viiendat tundi 5.-8. klassi mälumäng
T 20.11 kolmas tund 5.-8. klassi Koidulauliku konkursi koolivoor
T 20.11 neljas tund 9.-12. Koidulauliku konkursi koolivoo
K 21.11 pärast neljandat tundi 9.-12. klassi mälumäng
N 22.11 1.-4. tund algklasside kadrikarneval
R 23.11 pärast teist tundi ÕE infominutid
R 23.11 vahetunnidisko pärast neljandat ja viiendat tundi
R 23.11 kell 17.00 VABA LAVA




Login

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"