EST ENG RUS

Huviringid õppeaastal 2018- 2019

Tasuta huviringid

 

Ringi nimi

Juhendaja

Aeg

Koht

4. klassi spordiring

Arti Lindvest

K ja R 15.25- 16.00

Võimla 

2.-3. klassi spordiring

Tõnu Meos

T 13.45- 14.30 (2. klass)

N 12.50- 13.35 (3. klass)

Õues/aula

5.-7. klassi spordiring

Raina Luhakooder

N 14.30-16.00

Võimla

5.-8. klassi robootika

Lauri Vilibert

N 13.45- 15.20

034 

2.-4. klassi robootika

Sille Tuuling

T 12.50- 13.35

T 15.25- 16.10

034

2.-4. klassi robootika

Kertu Saare

E  11.45- 12.30

E 12.50- 13.35

034

8.-9. klassi loodusteaduste ring

Janno Puks

K 14.45- 16.15

114 

Kunstiring 4. klass

Epp Korp

N 12.50- 13.15

313

Kunstiring 5.-9. klass

Epp Korp

T 13.45-15.15

313

Mudilaskoor

Teele Utt 

N 11:45-13:30

Aula

Neidudekoor

Teele Utt  ja Kadi Voosel

T 14.35- 15.20

(häälerühmade proov)

T 15.25- 16.10 

Häälerühmade proov

317 ja 318

Aula 

Mudilaskoor

Merlin Jalajas

E  11.45- 12.30

 

Aula 

Lastekoor

Kadi Voosel

E 8.00- 8.45 (aulas kogu koor)

E 15:15-16:00 - III hääl, klass 317

T 17:00-17:45 - II hääl, klass 317

K 14:30-15:15 - I hääl, klass 317

Aula (E 8.00- 8.45)

Häälrühmade proovid klassis 317

Koolibänd

Kadi Voosel

N 19.30-21.00

Aula 

Kooliteater (5.-12. klass)

Mart Usin

T 16.15- 17.45

Aula 


Üheskoos mured pooleks

Sandra Volmer 

N 14.35-16.10 

305

Loovuse arendamise huviring

(5.-9. klass)

Epp Korp

K 12.50- 14.30

313

Käsitööring

Riina Neemela 

N 13.45 - 15.20.

414

Nutirühm (5.-8. klass)

Mart Usin

K 16.15- 17.00

N 15.30-16.15

Aula

406

 

 

Tasulised huviringid

 

Ringi nimi

Kontakt

Aeg

Koht

Kuumaks

Karateklubi Tengu

5.-12. klass

Kaido Rätsepp

kaido@tengu.ee

E 18.00-19.30

N 18.00- 19.30

Võimla

30

Laste Loomingu Ring

1.-4. klass

Tiiu Õun

tiiu@loomekoda.ee

1.klass T 11.45 - 13.15 

2. klass T 13.15 - 14.45 

3. klass E 14.30 - 15.10 

4. klass E 15.25 - 16.55 

116

 

30

Carolina tantsustuudio

1.-3. Klass

Merle Kaare

merle.kaare@gmail.com

T 14.35- 15.20

N  14.35- 15.20

Aula

35

Inglise keele ja kultuuri huviring

1.-3. klass

Gerda Peets

gerda@bumble.ee

N 12.50-13.50 (algajad)

N 13.50-14.50 (edasijõudnud)

113

30

 

Tulevased sündmused:


K 17.04 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng
K 17.04 pärast viiendat tundi 5.-7. klassi mälumäng
K 17.04 kell 16.25 eelkooli lõpetamine
N 18.04 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng
N 18.04 kell 16.00 algklasside VABA LAVA



Login

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"