EST ENG RUS

Ringide toimumise ajad jaanuar kuni mai 2018

 

 

Tasuta huviringid

RING

KLASSID

AEG JA RUUM

JUHENDAJA

Spordiring

 

1

N 13.00-13.45

Kooli staadion

 

Tõnu Meos

schnelli@hot.ee

Spordiring

 

 

2

T 13.30- 14.15

Kooli staadion

Tõnu Meos

schnelli@hot.ee

Spordiring

 

3

T 13.40- 14.25

Kooli staadion

N 13.00- 13.45

Kooli staadion

Arti Lindvest

arti.lindvest@kristiine.edu.ee

Sportmängude ring

 

5.-12.

N 15.00- 16.30

Võimla

Raina Luhakooder

raina.luhakooder@kristiine.edu.ee

 

Käsitöö

 

5.-8.

N 14.00- 15.30

Ruum nr 414

Riina Neemela

riina.neemela@kristiine.edu.ee

 

Mudilaskoor

 

1.-4.

E 8.00-8.45 3.-4. klasside koor + 13.50-14.35 4. klassi koor 
K 8.00-8.45 2. klasside koor
R 8.00-8.45 1. klasside koor

Aula

 

Kai Rei- Pikajago

kai.rei@kristiine.edu.ee

Lastekoor

 

5.-9.

T 14.55- 15.40

Aula

 

Kadi Voosel

kadi.voosel@kristiine.edu.ee

 

Lastekoori gümnaasiumi grupp

 

10.-12.

R 14.00- 14.45

Ruum 317

Kadi Voosel

kadi.voosel@kristiine.edu.ee

Koolibänd

 

6.-12.

N 15.45- 16.30

Kadi Voosel

kadi.voosel@kristiine.edu.ee

Kunstiring

 

 

1.-9.

K 14.00-15.30

Ruum nr 313

Epp Korp

epp.korp@kristiine.edu.ee

Kooliteater

 

 

5.-12.

N 16.00- 17.30

Aula

 

Mart Usin

huvijuht@kristiine.edu.ee

 

Robootika 

2.-4. 

 

K 13.00- 14.45 

Ruum nr 034

Kristi Zilensk 

kristi.zilensk@gmail.com

Robootika

 

5.-9.

N 14.00- 15.40

Ruum nr 034

Lauri Vilibert

lauri.vilibert@kristiine.edu.ee

 

Praktilise loodusteaduse ring

8.-9.

E 14.00-15.30 (kaks korda kuus)

Ruum nr 114

Janno Puks

janno.puks@kristiine.edu.ee

 

 

 

Tasulised huviringid

 

RING

KLASSID

AEG JA KOHT

LÄBIVIIJA/JUHENDAJA

Showtants

1.-4.

T 13.05- 13.50

Aula

N 14.55- 15.40

Aula

 

Carolina Tantsustuudio

 

http://www.carolinatantsustuudio.ee

Annika Ossipova

annika.ossipova@mail.ee ​Merle Kaare

merle.kaare@gmail.com

Karate

1.-4.

E 14.55-15.55 

Aula

K 14.55-15.55 

Aula

R 14.00-15.00

Aula

SK Impact

 

Margus Lillinurm

margus@shukokai.ee

Laste Loomingu Ring

1.-4.

1. klass T  12.50 - 14.20 klassis 225

2. klass E 12.50 - 14.20 klassis 113 (2.c klass võib tulla tundi hilinemisega või osaleda 3. klassi tunnis)

3. - 4. klass E 14.20 - 15.50 klassis 113(3.c klass võib osaleda soovi korral 2. klassi tunnis kell 12.50)

MTÜ LOOMEKODA

 

http://www.loomekoda.ee

Tiiu Õun

tiiu@loomekoda.ee


2minutit
Youtuberi koolitus

(veebruar- aprill)

2.-7.

E 15.45-16.30

T 15.45- 16.30

Anita Sibul
Marko Laving

www.2minutit.ee

Inglise keel ja kultuur

1.-2.

Algajatele:

K (13.05-14.05),

N (14.10-15.10)

Edasijõudnutele:
K (14.10-15.10)

 

 

Bumble Erahuvikool

 

https://www.bumble.ee/

Seila Jermann

info@bumble.ee

Kergejõustik

5.-12

E

1.grupp(sünd.2006+2003) kell14.30+16.00

2.gupp(sünd 2002+1998) kell 16.00+17.30

T

Kristiine Gümn staadion,jõusaal+võimla 1.gr.15.00+16.30

K

Soku halli taga Sütiste parkmets.            2.gr.14.30+16.00

R

Kristiine Gümn staadion,jõusaal+võimla

1.gr.14.15+15.45

2.gr.15.45+17.00

L

 Hiiu staadioni kõrval terviserada               

2.gr.12.00+13.30

SK Schnelli

 

Tõnu Meos

schnelli@hot.ee


 

Tulevased sündmused:






Logi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"