EST ENG RUS

 


     


Kunstinäitus Tallinna Haridusametis

Tallinna Haridusameti 3.korrus täitus täna meie kooli õpilaste tööga. Näitusele jõudis kokku 139 tööd 5.-8. klassidelt. Õpetaja Karin Luuk.

Näitus avatud 26.märts-22.aprill.


Kullo Lastegaleriis õpilaste kunstinäitus


Edukad lauatennisistid

Meie kooli lauatennisistid võistlesid hästi Tallinna XLII Koolinoorte meistrivõistlustel lauatennises. Erik Nüüd võitis 6.-9. klassi poiste arvestuse kuldmedali, Reti Juus oli sama vanade tüdrukute arvestuse kolmas. Palju õnne!

Kehalise kasvatuse õpetaja Margus Luik


Maleturniir

Reedel, 15. märtsil sai 9.c klassi noormeeste Andri, Hugo ja Mattiase eestvedamisel toimuma Kristiine Gümnaasiumi maleturniir. Malehuvilisi tuli alates 4. klassist kuni lõpuklassini välja. Turniir oli väga tasavägine ning 3. kohta jäid jagama lausa neli osalejat. Teise koha saavutas Arto Matla 12. klassist ning esikohale tuli Merten Jakobson 6.b klassist. Suur tänu kõigile osalejatele ning tublidele korraldajatele! Palju õnne võitjatele!


„Igale rahvale on kõige ilusam tema emakeel.“ (Paul Ariste)

Igal emakeelepäeval mõtleme tavapärasest enam oma kauni emakeele hoidmise ja valdamise peale. Jätame oma kõnepruugist välja  mõne inglisekeelse väljendi või asendame võõrkeelse sõna omakeelse uudissõnaga.

9.-12. klasside emakeelepäeva ürituse hakatuseks esitasid Mihkel Kaukver, Kaur Kann ja Oskar Kikkas 9.a klassist keelenalja, kuidas erinevad murrakud oma sõnapruuki õigemaks peavad. Kooli 105. sünnipäeva aasta puhul oli külaliseks vilistlane Marilyn Jurman, kes meenutas oma õpiteed ja julgustas arvestama mõistuse ja tunnete koostööga eesmärkide saavutamisel. Vilistlase sõnum koolikaaslastele oli õpetlik ja inspireeriv.

5.-6. klasside ja 7.-8. klasside võistkondadele toimus eesti keele ja kirjanduse viktoriin, mille oli ette valmistanud õpetaja Liina Pärismaa. Nooremas vanuseastmes oli võidukas 6.a klass, järgnesid võrdse tulemusega 6.b ja 6.d klass. Vanemas rühmas võitis 8.d klass 8.b ja 8.c klassi ees.

Klassitundides räägiti uudissõnadest ja kuulati EKI keeleklippe tuntud näitlejate esituses. Algklassid pühendasid emakeelepäevale võistukirjutamise  „Kaunis käekiri kaunistab inimest“.

Piret Vahtra


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.