EST ENG RUS

 


     


Vilistlaste korvpalliturniir

Laupäeval, 17. veebruaril toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumil 105. juubelile pühendatud vilistlaste korvpalliturniir. Turniiril mängiti kokku 10 mängu ja võitja selgus alles viimase mängu tulemusel. Viie võistkonna konkuretsist, kus kõik mängisid omavhel läbi, väljus võitjana võistkond „Ainus Medal OÜ“ (Stiven Vatin, Reijo Põllu, Aleksander Jänes, Ragnar Kramm, Ken Erik Kalme ; lõpetamise aasta 2018-2020). Teise koha saavutas võistkond „Noormehed“(Margo Liivand, Peeter Kraavik, Joonas Vänto, Allan Pilt, Mikko Prii, Taavi Pajuste, Andres Mäe; lõpetamise aasta 2005-2007)  ja kolmanda kohaga pärjati võistkond „Ballz vol2“ (Gejor Ender, kaarel Süld, Joosep Jaaakson, Taavi Õunapuu, Kaarel Loo; lõpetamise aasta 2008).

Turniir möödus sõbralikus õhkkonnas, kus toetati teineteist ja elati emotsionaalselt kaasa suurepärastele sooritustele, kust ei puudunud  pealtpanekud, visete blokeerimised, täpsed kolmepunktivisked ja osavad söödud.

Tänud turniiri peakohtunik Janek Küpparile ja vilemehe kohaletoojale – meie vilistlasele Karel Loidele (Fifaa AS).

Teksti autor: Arti Lindvest

Suur tänu ürituse peakorraldajatatele! Need on meie kehalise kasvatuse õpetajad Arti Lindvest ja Margus Luik! 

 


Õpilaste kunstitööd kooliseintel

Juhendas õpetaja Karin Luuk


III ja IV kooliastme teatripäev

9.veebruaril oli koostöös VAT teatriga meie koolile broneeritud terve saal privaatetenduseks. 8.-12.klassid vaatasid näidendit „Kauka jumal“.

Lavastaja Margo Teder ja dramaturg Mihkel Seeder olid toonud Kitzbergi loo tänasesse päeva. Mogri-Märdi suguseid inimesi on lihtne hukka mõista ja kõikvõimalikes pattudes süüdistada, kuid mida arvavad õpilased raha mõjust inimsuhetele, seda saame teada nende tagasisidest.

Etendus ja selle sõnum võeti õpilaste poolt hästi vastu ja jääb loota, et meie kooli õpilastest ei saa tänapäeva Mogri-Märte.

Õpetaja Piret Vahtra


Sõbrapäev Kristiine Gümnaasiumis

14. veebruaril tähistasime meeleolukalt sõbrapäeva. Töötas valentinipäeva postiteenus, toimus sõbra otsimise mäng ning aulas tantsiti temaatilise muusika saatel toredaid tantse. Päeva lõpus aga toimus õpetajate ja õpilaste sõpruskohtumine võrkpallis, mida seekord mängiti saunalinadega. Õpetajad olid lahked ning loovutasid võidu sõbralikult õpilastele.

Suur tänu kehalise kasvatuse õpetajad lõbusa mängu eest! Tänusõnad ka õpilasesindusele, kes sel päeval jooksusammul koolimajas toimetasid ning päeva õnnestumisele kaasa aitasid!


Meie kool sai 105 aastaseks

Meie kool on pika ja väärika ajalooga. Täna tähistasime 105. juubelit taas suurejoonelise tordivõistlusega. Žürii esimeheks sai seekord meie kooli vilistlane Ragne Värk, keda paljud teavad kokaraamatute autori, toidufotograafi ja toiduajakirjanikuna. Tema toidublogi kokkama.ee on kokkajate hulgas väga tuntud.

Tordivõistlus on meie õpilaste hulgas väga populaarne ning torte, mille hulgast pidi žürii valiku tegema, oli tõesti palju. Pika arutelu tulemusena otsustas žürii valiku teha järgmiselt:

I koht - 11AB

II koht - 1A

III koht - 1C

Publiku lemmik 7A

Parima teostusega tort 7A

Nutika lahendusega tort 3B (Trevor, Oliver)

Originaalse teostusega tort 6B 

Originaalse ideega tort 7C

Parim soolase maitsega tort 2B

Parim magus maitsega tort 7B

Päeva lõpetuseks andis Ragne Värk külalistunni 9. klassidele, kus ta tutvustas oma kooliteed ja kogemusi töömaailmas. Õpilased olid kohtumisest vaimustuses ning aplaus ei tahtnud kuidagi vaibuda. Suur tänu toredale vilistlasele, kes selle tähtsa päeva meiega koos veetis!

Palju õnne meie kooli sünnipäeva puhul!


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.