Vastuvõtt 1. klassi 2017/2018 õppeaastaks

Lapsevanemad, kelle lapsed käisid meie kooli eelkoolis, on oodatud dokumente sisse andma.

19. ja 20.juunil 9.00-10.00

õppealajuhataja kabinetis (2. korrus, ruum 213).

Lapsevanemad, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, on oodatud dokumente sisse andma koos lapsega. Vestluse ja dokumentide sisseandmiseks saab aega registreerida SIIN!

Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:

Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel)
Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
Tervisekaart (võib tuua ka septembris klassijuhataja kätte).
Koolivalmiduskaart (lasteaiast).

Digitaalne foto (õpilaspiletile) palume saata aadressile kristiine@kristiine.edu.ee

Lapsevanema isikut tõendav dokument (seadusliku  esindaja isikut tõendav dokument).

Kaasa võtta 2.35€ õpilaspäeviku ostmiseks!

Dokumentest saab teha ka koopiaid kohapeal (0,07 € lehekülg)

Dokumendid võib saata ka digiallkirjastatult kristiine@kristiine.edu.ee

Kohvikutepäev

5. juuni vihmasel õhtupoolikul toimus Kristiine gümnaasiumis traditsiooniline kohvikutepäev. Tänu ilmataadi vingerpussidele siseruumidesse kolinud sündmusel pakkusid külalistele erinevaid elamusi sadakond õpilasest kohvikupidajat. Lisaks eriilmelistele kohvikutele said kohalviibijad nautida õpilaste ja õpetajate esituses näitemängu, tantsu, muusikat ning laulu. Põneva saalihokilahingu õpilaste ning õpetajate vahel võitsid napilt õpilased. Heategevuslikul oksjonil koguti kooli sisehoovi sisustamiseks ning jalgrattaparkla laiendamiseks 524 eurot. Täname kõiki, kes heategevuslikul oksjonil osalesid ning kooli toetasid.

Töökorraldus juunis

Koolimaja avatud

12.06 kell 09.00-14.00

13.06 kell 09.00-14.00

14.06 kell 09.00-14.00

15.06 kell 09.00-14.00

16.06 kell 09.00-14.00

Abituuriumi lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 92. lennu lõpuaktus on teisipäeval, 20. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse kolmele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Ülejäänud külalised saavad jälgida aktuse kulgu helis ja pildis koolimaja koridorides paiknevatest teleritest.

Õnnitluste jagamiseks palume lähedastel koguneda 2. korrusele.

Põhikooli lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi põhikooli lõpuaktus on esmaspäeval, 19. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse kahele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Õnnitluste jagamiseks palume 9.a klassi lähedastel koguneda 3. korrusele ning 9.b klassi külalistel 2. korrusele.