EST ENG RUS

 


     


Projekt KOOS TÖÖLE!

TTÜ ootab lapsevanemaid osalema projektis KOOS TÖÖLE!

Tallinna Tehnikaülikool ootab kuni 7-aastaste laste vanemaid, kes ei ole olnud töösuhtes vähemalt viimased 18 kuud, osalema projektis, mis pakub põnevaid erialaseid- ja ettevõtlusalaseid koolitusi, karjääri- ja kogemusnõustamist,  osalemist tööklubides ning tööpraktikat ettevõtetes.  Osalema on oodatud nii emad kui isad, tegevused on sihtgrupile TASUTA!

Projekti „KOOS TÖÖLE – terviklik tugi lapsevanematele“ keskendumiskoht ei ole ainult osalejate tööle aitamine, vaid eesmärgiks on pakkuda terviklikku tuge, kuidas töö- ja pereelu ning haridustee jätkamine võimalikult stressivabalt ühildada.

Hirmudest ülesaamine tööle asumisel ja lahenduste (lastehoid, logistika, psühholoogilised aspektid lapsest eemal olles) otsimine töö- ja pereelu ühildamisel on võtmesõnaks nii töö leidmisel kui ka tööl püsimisel – selles osas kaasab KOOS TÖÖLE projekt abiks lisaks nõustamistele ja koolitustele ka vabatahtlikud mentorid ning tööklubid.

Projekti raames on kevad 2015 algamas ettevõtluse-, personalitöö-  ja asjaajamisega jm valdkondadega seotud pikad koolitused. 

Täpsema info projekti tegevuste ning algavate koolituste (link: http://www.ttu.ee/taiendusoppijale/projektid-47/koos-toole/koolitused-26/)  leiab TTÜ kodulehelt: www.ttu.ee/koos-toole  


Viske-võrkpall

Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosade koolide 4.-5. klassi 2015.a tütarlaste viske-võrkpalli võistlustel saavutati II koht. Võistkonnas mängisid  Kaup Johanna, Kann Laura, Suumann Kristiina, Tilk Lissy-Ann, Raud Katariina, Koskel Anet,

Paomees Betti, Lumi Emma. Teate edastas kehalise kasvatuse õpetaja Karin Pärtel

 


Vendade Liivide luulekonkurss

Aprillikuu esimesel päeval toimus meie koolis Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud etlusvõistluse koolivoor.
5.-8.klasside parimad etlejad pakkusid äratundmisrõõmu Juhan Liivi igihaljaste värsside esitamisega.9.-12.klass õpilased lugesid Juhan Liivi luuleauhinnaga pärjatud autorite loomingut. Meeldivalt üllatasid oma tubli esinemisega  Andri Saaret, Reijo Põllu ja Marten Rõuk 9.klassist, Allar Liivlaid 7.a klassist,  Raili Naissaar ja Jaana Jurkin 10.klassist.Meeldejäävad olid Hedili Ora hea tekstivalik ja Marita Brigitta Monese isikupärane esituslaad.

Laureaatideks osutusid


5.-6.klassidest  Maribel Vääna 5.a klass, Eva-Lotta Kutser 6.b klass,Carmen-Eliise Väinänen 6.c klass
7.-8.klassidest Grete Parve 8.b klass, Aleks Martin Rebane 8.a klass, Triinu Tähe 7.b klass
9.-12.klassidest Sven Erik Siitam 9.a klass, Christine Gabriela Kiipus 10.klass, Siim Potsepp 11.klass,Grete Paiste 11.klass, Liisbeth Kala 12.klass

Tallinna linnavoorus 13.aprillil kell 15.00 Eesti Lastekirjanduse Keskuses esindavad meie kooli  Liisbeth Kala, Christine Gabriela Kiipus. Siim Potsepp ja Grete Paiste.

Suur tänu kõigile esinejatele ja edu linnavoorus!


Rahuloluküsitlus õpilastele

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased saavad anda oma tagasisidet kooli tegevuse kohta 2015/2016. õppeaastal SIIN! 

Kool hindeb oma õpilaste arvamust. Head vastamist!


Peapreemia Tallinna koolide teatrifestivalil

 

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi  1. b klass esindas meie kooli Koolirõõmu ja -õnne festivalil laupäeval, 28.märtsil Tallinna Ühisgümnaasiumis.
Õpilased esitasid näidendi „Punamütsike”. Juhendaja oli õpetaja Mare Pukk.


Žürii andis kiitva hinnangu suurepärase teatrimaagia loomise ning imearmsa humoorika esituse eest .Hundi osatäitja  Oskar  Greg Veski sai eripreemia.
Võitsime peapreemia Tallinna koolide seas.


Seoses sellega tuleb meil osaleda vabariiklikul teatrifestivalil, mis toimub 8.-9.mail Jõgeval.


Tulevased sündmused:


01.09-30.09 Sammulugemisvõistlus "Pane kondimootor tööle!"
15-20.09 Rebaste ristimine
20.09 Asfaldijoonistusvõistlus
22.09 Autovaba päev
25.-29.09 Sügisandide näitus
11.09-24.09 Maailmakoristuspäev
25.09-29.09 Spordinädal

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.