7. c klass Kristiine Noortekeskuses

Seitsmenda klassi õpilased koos õpetaja Piret Vahtraga tänavad Tallinna Kristiine Noortekeskust hästi ette valmistatud ja sisuka klassihommiku eest. Kooliaastale panid punkti väärtushinnanguid selgitavad grupitööd, kuldvillak erinevate maade toitumistavadest ja silmaringi mõõtev Kahoot. Meeleolu lisasid sportlikud tegevused ja valgusmuusika.

Koolimaja avatud juunis 2022

kell 8.00-16.00

kell 8.00-11.45

kell 8.00-14.00

20-21.06

kell 8.00-16.00

kell 8.00-13.00

kell 9.00-13.00

12. klasside lõpuaktus

9. klasside lõpuaktus

Meie õpilased Rumeenias

Tallinna Kristiine gümnaasiumi 5. ja 7. klasside õpilastel oli võimalus osaleda Erasmus+ projektis "New generation schools in the light of education 4.0 ", mille käigus õpilased ja õpetajad külastasid Rumeeniat. Põhirõhk oli uute STEM (Science, Technology, Engineering, and Mathematics) teadmiste omandamisel ja kogemuste saamisel. Rumeenia kool on tugev just  3D mudeldamise ja 3D printimisseadmete integreerimisel õppetöösse ning sellega meie kooli õpetajad ja õpilased said tutvuda.

Õppetegevus toimus ühes Rumeenia väikelinnas nimega Orșova, mis asub Doonau kaldal, Serbia piiri lähedal. Nädala jooksul tutvusime projektipartneri kultuuri, kooli ja õppekorraldusega. Noored said koostöös teiste  projektipartnerite õpilastega lahendada põnevaid ülesandeid, suhelda omavahel ja teha koostööd.

Õppereisi jooksul külastasime mitmeid tuntud vaatamisväärsusi: St Ana kloostri, mis oli väljakutse, sest pidime kõndima 3 km mäkke ja tagasi, Drobeta-Turnu Severin linna muuseumeid ja lossi ning hüdroelektrijaama. Väga põnev oli paadisõit, mis kestis umbes 2 tundi ja mille käigul õpilased tantsisid ning iga kooli õpilased õpetasid oma riigi tantsu. Õpetajad liitusid ka, keegi ei istunud niisama.

Hüvasti jätta oli küll raske, aga loodame, et kohtume peagi uuesti!

Õpilasi juhendasid Lauri Vilibert ja Julia Makarova

20.06.2022 Põhikooli lõpuaktus - algab kell 14.00