EST ENG RUS

 


     


CREVEX 2023

28.septembril osalesid meie gümnaasiumi õpilased Harjumaal toimuval suurõppusel evakuatsioonis evakueeritavatena. Päev algas 7.30 Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas kogunemisega, kust bussid viisid meid Lasnamäe kergejõustikuhalli. Kergejõustikuhallis toimus registreerimine ja instrueerimine. Jagati rollimängija kaarte, ohutusveste, toidupakke ja veepudeleid. Kella kümne paiku viidi meid Muuga aedlinna, kus klassid liikusid erinevalt Päästeameti juhendajaga.

Veetsime järgnevad tunnid aedlinna tänavatel. Põhitegevus oli evakuatsioonis ootamine, ootamine, ootamine, ……  Eelnevalt oli infos, et õppuse raames toimuvad erinevad kriisivalmiduse tegevused, millest saate osa võtta. Kahjuks tegevusi ei olnud, millest osa võtta. Õpilased olid pettunud. Rõõmu valmistas ilus ilm, suhtlemine klassikaaslastega ja plaanitust varasem lõpp. Kui suurõppus korraldajatele korda läks ja eesmärki täitis, siis on kõik hästi!

Õppejuht Anu Rannus


Spordinädal

Septembri viimane nädala pühendasime spordile. Toimus palju sportlikke sündmusi, kuhu oli kaasatud kogu koolipere. Toimusid põnevad krossijooksud, ergutati end virgutusvõimlemisega, koguti hoolega samme ning pandi enda teadmised proovile spordiviktoriinis. Õpetajad võistlesid Cornhole'is. 

Suur tänu kehalise kasvatuse õpetajatele meeleoluka nädala eest!


Näitus "Kuulsate heliloojate portreed"

9klassid / grafiitpliiats, noodilehtede väljalõiked-kollaaž.

Näitus on pühendatud rahvusvahelisele muusikapäevale.

Kujutatud on heliloojaid: Miina Härma, Heino Eller, Alo Mattiisen, Mart Saar, Eino Tamberg, Eduard Tubin, Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven,Wolfgang Amadeus Mozart, Cyrillus Kreek, Edvard Grieg, Giuseppe Verdi, P. I. Tchaikovsky, Robert Schumann, Frederic Chopin. 

Näituse parimad tööd leiavad raamituna koha meie koolli muusikaklassi seinal.

Silmale ilus vaadata. 

Juhendaja: kunstiõpetaja Epp Korp


Sügise sünnipäev

On saanud traditsiooniks, et algklasside õpilased tervitavad sügise saabumist temaatilise näitusega. Taas võis näha toredaid kastanimunadest või tammetõrudest loomakesi. Põnevalt oli veel meisterdamiseks kasutatud porgandeid, kartuleid ja muid põnevaid materjale. Suur tänu kõigile osalejatele!


Avatud koolisööklate nädal

Tulge koolitoitu sööma.

Aeg: 02.10-06.10.2023 kell 11.00-11.30

05.10 toitlustust ei toimu (õpetajate päev)

Palun arvestada sellega, et söömiseks on aeg piiratud!

Koolilõuna hind 1.80

Koolitoitlustaja sooviks on Avatud koolisööklate nädala raames anda lastevanematele võimalus näha ja maitsta toiduvalikut, mida igapäevaselt lastele pakutakse ning kuidas on üleüldiselt korraldatud koolilõuna pakkumine. Lisaks koolitoiduga tutvumisele on see hea võimalus keset tööpäeva soodsalt täisväärtuslikku lõunasööki nautida.

Avatud koolisööklate nädala raames pakutakse lastevanematele täpselt samasugust toitu nagu igapäevaselt õpilastele.

Lõuna saab ette tellida ja tasuda veebilehelt www.toitkooli.ee

Veebilehelt tellides palun lisage lehel minu andmed uus laps. Uus laps lahtreid täites täitke enda (lapsevanema andmed) lahtrisse klass märkige avatud koolisööklad. Tellides valige toode õpetajate lõunasöök ja valige kalendrist kuupäevad millal soovite koolilõunat sööma tulla.

Lisainfot projekti kohta leiad SIIT


Tulevased sündmused:


01.12-15.12 Jõulumuusika vahetunnid
07.12 Liikumiskavade show 7.-12. klassile
13.12 Luutsina päeva tähistamine
15.12 Jõulukampsuni päev
18.12 Algklasside jõulupeod 9.00 ja 11.00
18.12 5.-6. klasside jõulupeod 13.00
20.12 7.-12. klasside jõulupeod; jõululaat

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogin

 

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.