Viimati lisatud

Maleturniir

1.detsembril toimus koolimaja aulas maleturniir. Omavahel võistlesid 3.klasside maleringi kuus õpilast ning 4.klasside maleringi kuus õpilast. Põnevas võistluses saavutas 3.klasside arvestuses I koha Skai Vinkel ning 4.klasside arvestuses Merten Jakobson. Kõik maleturniiril osalejad said tubli soorituse eest väikesed meened.
Palju edu kõigile maletajatele edasisteks turniirideks!

Merlin Jalajas
maleringi juhendaja

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

Üleriigiline noorte etluskonkurss "Koidulauliku valgel" sai alguse Koidula nooruslinnast Pärnust 1997.aastal ja toimub sel aastal 25.korda.

Konkursil esitatakse lisaks Lydia Koidula luulele ja proosale ka tänapäeva Eesti autori loomingut. Tänavune Koidula kaasautor on Jaan Kaplinski.
Etluskonkursil osalesid kõik meie kooli 5.-12.klassi õpilased. Klassivoorud 15.-22.novembrini selgitasid välja iga klassi kaks parimat esinejat.
Koolivoor toimus sel aastal virtuaalselt. Videote põhjal valisime välja kooli esindajad linnavooru.

Sel aastal esindavad meie kooli
Mariette Koppel 8.b
Sander Erik Loodsalu 9.b
Mia Erika Peterson 11.ab

Piret Vahtra
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Stiilinädal

Sellel nädalal toimus ülekooliline stiilinädal, mille teemadeks olid:
esmaspäev - loomad
teisipäev - ajalooline tegelane
kolmapäev - olümpia
neljapäev - kadrid ja mardid
reede - glamuur/punane vaip

Pildil on 11.klassi õpilased, kes näitasid sellel nädalal noorematele head eeskuju, võttes aktiivselt stiilinädalast osa.

Kadripäev

Täna liikusid koolimajas ringi 1.klassi kadrisandid.
Suure laulu saatel käidi läbi kõik klassiruumid, kus sooviti õpilastele ja õpetajatele häid soove ning õnne.

Eelkool 2021/2022 õppeaastal

Lugupeetud eelkooli vanemad

Jätkame eelkooliga detsembris. Õppetöö toimub 1.; 8. ja 15.detsembril kella 16.25-18.00-ni
Õpilasi ootame alates 16.15-st ning nad võivad iseseisvalt tulla garderoobi, kus neid ootab õpetaja.

Meeldivat koostööd!

1.12 Maleturniir