1. klassi vastuvõtt 2024/2025 õppeaastaks

Lapsevanemad, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, on oodatud vestlusele koos lapsega, aega saab registreerida SIIN!

Dokumentide esitamine:

Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:
Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel)
Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
Koolivalmiduskaart (lasteaiast).
Digifoto saatmine augustis klassijuhataja meilile.

Dokumendid saata digiallkirjastatult sisseastumine@kristiine.edu.ee

Probleemide ja/või küsimuste korral palun pöörduda algklasside õppejuhi poole aadressil anu.rannus@kristiine.edu.ee

Hea tulemus kunstikonkursilt

Eesti Kunstikoolide Liit, klubi ProCultura ja Lihula Muusika- ja Kunstikool kuulutasid aasta alguses välja kunstilise konkursi kooliõpilastele helikandjate ümbriste kujundamises. Õpetaja Karin Luuk esitas konkursile ka meie kooli õpilaste töid ja on suur rõõm teatada, et konkursile laekunud 492st tööst jõudis 38 väljavalitu hulka 12. klassi õpilase Jan Arnar Hiiemäe helikandja kujundus pealkirjaga "Sadu".

Näituse avamine 5. juunil Lihula mõisas.

Palju õnne!

Perepäev 16. mail

16. mail saime taas kooliõuel kokku – lapsed, lapsevanemad ja õpetajad. Õpetaja Mare Pukk ja 3b etendasid aulas näitemängu „12 kuud“, seejärel algas õues suurejooneline laat. Osta sai nii seepi, suhkruvatti, ise valmistatud limonaadi ja mida kõike veel. Tundus, et äri läks kõigil väga hästi. Õhtu tippsündmuseks oli kooli sisehoovis toimunud kontsert. Esinesid meie kooli koorid, tantsijad, õpetajad ja seekord ka lausa koolibänd.
Õhtu lõpetuseks sai mängida võrkpalli. Aga mitte üldse tavaliselt, vaid abivahendina pidi kasutama saunalinu.
Kõik kohaletulnud nautisid päikeselist kevadilma ning toredaid tegevusi!
Suur tänu kõigile, kes ürituse õnnestumisse panustasid!

Vilistlaste kokkutulek 8. juunil

Korvpalliklubi BC Kalev/Cramo külaskäik

Päikesepaistelise 15. mai hommikul külastasid enne Eesti meistrivõistluste finaalmänge meie kooli korvpalliklubi BC Kalev/Cramo mängijad. Visiit sai teoks tänu klubi juures töötavale Marita Brigitta Monesile, kes on meie kooli vilistlane. Suured ja võimsad mehed andsid õpilastele kolm näidistundi, kus tehti erinevaid võimlemis- ja korvpalliharjutusi, lisaks said õpilased proovida meeste vastu mängida. Tunnid kulmineerusid uhkete pealtpanekutega, mis lapsed vaimustunult aplodeerima panid. Loodetavasti sai nii mõnigi noor vabariigi parima korvpalliklubi mängijate käeplaksust innustust ja võtab edaspidi palli kätte ka väljaspool kehalise kasvatuse tundi!

Koolipere tänab Marita Brigittat ja mängijaid ning hoiab neile finaalseerias pöialt.

Tekst: Margus Luik

27.05 9. klasside lõpukell
28.05 12. klasside lõpukell
29.05 Loov- ja uurimistööde kaitsmine
31.05 1.-4. ja 6. klassidel TORE mängude päev; Ülejäänud klassidel (v.a lõpuklassid) liikumispäev
03.-04.06 Algklasside robootikapäevad
06.06 Algklasside seiklusmäng
08.06 Kooliaasta lõpuaktused
(v.a. 9. ja 12. klassid)
Kell 11.00 1.-4. klasside aktus
Kell 12.00 5.-8, 10.-11. klasside aktus

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid müügil Fientas
16.00 avatakse uksed
16.30 juubelipingi avamine
17.00 kontsert
19.00-23.00 Risto Paiste bänd, oksjon/üllatused

19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.