Õppeaasta lõpetas õpilaste ja lastevanemate ühine laadapäev

2. juunil toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumi staadionil koolilõpu laat. Mitmekesise päeva avaakordina said huvilised vaadata 1. b klassi õpilaste lavastust „Punamütsike“. Lavastus on muuhulgas pälvinud kooliteatrite  riiklikul festivalil laureaadi tiitli. Õpilasi juhendas Mare Pukk.

Pärast teatrietendust anti avavile õpilaste ning õpetajate sõpruskohtumisele jalgpallis. Sõbralikus õhkkonnas kulgenud pallimängu võitsid õpilased 3:2.

Laadal pakkusid  õpilased, õpetajad ja lapsevanemad oma kaupa igale maitsele. Kokku kauples laadal üle saja õpilase. Laada meelelahutusprogrammis astusid publiku ette Tallina Huvikeskuse Kullo tantsuansambel „Sõleke“, Killu Issak ja Iiris Rodin, 7.b  klassi tüdrukute ansambel, Elina Kalve, Mia Erika Peterson  ning Tallinna Kristiine Gümnaasiumi rahvatantsurühm „Kristiine“.

Õhtu lõpetas Margus Luige ning Lauri Viliberti poolt läbi viidud heategevuslik oksjon kooli jalgrattahoidla laiendamiseks.  Oksjonil müüdi Kristiine gümnaasiumi õpetajate, lapsevanemate, Tallinna Haridusameti ja Kristiine Linnaosa Valitsuse poolt annetatud esemeid ja taieseid.Oksjoni müügist saadi kokku  600 eurot ja 37 senti. Annetuste müügist teeniti 481 eurot.

Täname kõiki, kes oma loomingut pakkusid. Eriline tänu lapsevanem  Marika Korolevile ja õpetaja Riina Neemelale. Täname ka ühisannetajaid. Kogu oma laadatulu (69.37) annetasid 3.c  klass ja klassijuhataja Gerda Peets. Rattahoidla heaks andsid oma müügitulu 1. d klassi (õpetaja Aime Beres) õpilased: Silvia Kivvistik, Andero Robert, Elina Kalve ja Andreas Kalve.

Laata toetas Tallinna Haridusamet

Koolilõpu laat

Kergejõustikus võidukalt!

Võistlused toimusid Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolide 6.-7.kl õpilastele. Osales kaheksa kooli.
Esikoha saavutasime nii pendelteatejooksus kui kergejõustiku arvestuses (60m, kaugushüpe ja pallivise).
Parimaid tulemusi:
Ketlin Kruse 7B- 1.koht 60m jooksus (8,3) ja 2.koht kaugushüppes (4.48)
Remys-Bert Ville 7B- 3.koht palliviskes (48m) ja 3.koht 60m jooksus (7,9)
Eliise Penu 7B - 3. koht 60m jooksus (8,5)
Tublid sportlased olid lisaks eelnimetatutele Kenro Tohter 7A, Ott Kübarsepp 7A, Markus-Taiyo Toiger 6C, Herman Õunas 7B, Karl-Daniel Sada 6c,  Katariina Raudsepp 6A, Trine Elise Metsla 6A, Marleen Jürima 6C, Eva-Liisa Trei 6C, Angelina Dolgopolaja 7B, Kristi Kadakas 7A

Õnnitleme!

Emdaepäeva ettasted Kristiine sotsiaalmaja perekeskuses

Tere Kristiine Gümnaasiumi kooli pere!

Meil on rõõm teie kooli taas kiita ja tänada emadepäeval väga-väga vahva  esinemise eest Kristiine Sotsiaalmaja päevakeskuses.
Õpetajad Kai Rei ja Mare Pukk on taas lastega suurt tööd teinud. Hämmastav näha, kuidas terve I klassi lapsed lapsed näitlevad, on julged, ilmekad ja samas distsiplineeritud!

Teie kooli õpilased ja õpetajad pakkusid taas nauditava üllatuse!

Soovime teile head tööindu, olgu õpitulemused ikka rõõmu toovad!

Pildigaleriiga saate tutvuda SIIN

"Kooliteater 2015 JÕGEVA"

8.-9.mail 2015 toimus Jõgeval algklasside kooliteatrite riigifestival "Kooliteater 2015 JÕGEVA". Kooliteatrite festival tõi kokku 17 kooliteatrit, 18 lavastusega.

Laureaatide hulka valiti Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 1. b klass: „Punamütsike“ (muinasjutt), juhendaja Mare Pukk.

Eripreemiad meeldejäävate rollide eest olid järgnevad:

ELISABETH ALLAS Punamütsikese rolli eest lavastuses „Punamütsike“ Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 1. b klass;

OSKAR GREG VESKI Hundi rolli eest lavastuses „Punamütsike“ Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 1. b klass;

KEELI PANT Jänese rolli eest lavastuses „Punamütsike“ Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 1. b klass.

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid Fientast
16.00 avatakse uksed