Ootame kõiki õpilasi koos peredega õppeaasta lõppu tähistama!

1. klassi vastuvõtt 2022/2023 õppeaastaks

Lapsevanemad, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, on oodatud vestlusele koos lapsega, aega saab registreerida SIIN!

Dokumentide esitamine:
Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:
- Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel)
- Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
- Koolivalmiduskaart (lasteaiast).
- Digifoto saatmine augustis klassijuhataja meilile.

Dokumendid saata digiallkirjastatult sisseastumine@kristiine.edu.ee

Koolipäeviku hinnaga 3.90 saate osta augustis koolist.

Probleemide ja/või küsimuste korral palun pöörduda algklasside õppejuhi poole aadressil anu.rannus@kristiine.edu.ee

Alates 1. märtsist 2022, saavad lapsevanemad esitada koolikoha taotlusi 2022. aasta septembris 1. klassi astuvate laste kohta.

Koolikoht määratakse elukohajärgselt Tallinna Haridusameti poolt.

Täpsema informatsiooni leiate:

Hiljemalt 20. maiks 2022 teatab Tallinna Haridusamet lapsevanematele elukohajärgsest koolist eKooli keskkonna kaudu e-posti aadressil (kui taotlus on esitatud eKooli kaudu) või lapse rahvastikuregistri järgsel aadressil.

Pärast seda teavitab kool lapsevanemaid vajalike dokumentide esitamisest.

Kergliikuri õpituba

Mis on kergliikurid? Sellest kuulsid täpsemalt tänases õpitoas osalenud õpilased. Toimus lühike koolitus, kus politsei tutvustas elektritõukerataste ja muude sarnaste liikuritega sõitmise reegleid. Selgitati, mida liikluses tähele panna ning kuidas ohte vältida. Räägiti üle, kuidas õigesti kiiver pähe panna ning kus täpsemalt sellise sõiduvahendiga sõita tohib. Vaadati õpetlikke videoid.
Pärast teoreetilist osa sai õues päriselt järgi proovida, kuidas elektritõukerattaga ohutult sõita.
Suur tänu Politsei- ja Piirivalveametile ning Kristiine Noortekeskusele, kes õpitoa organiseerisid!
Kiidusõnad õpilastele, kes koolitusel osalesid!

Põhikooli ja gümnaasiumi lõpukella üritused

Sel nädalal toimusid 9. klasside ja 12. klasside tutipeod ja lõpukella aktused! Lõpuklasside õpilastele korraldasid lõbusaid mänge ning teatevõistluseid 8. klasside ja 11. klasside õpilased. Aktusel esineti meeleolukate etteastetega, kõlasid pidulikud kõned ning lauldi rõõmsaid laule.
Aitäh juhendaja Kadi Vooselile, klassijuhatajatele ning aktiivsetele noortele, kes lõpetajad erinevates tegevustes proovile panid!

Keemiakatsete näidistund

Täna 24.05 toimus loodusõpetuse tunni raames 7.c klassile keemiakatsete näidistund. Õpilased said tunni jooksul osa võtta erinevates katsetest. Kõige rohkem pakkusid elevust kuivjääga tehtud eksperimendid.

Juhendaja Janno Puks

25.11.2022 Kadripäeva tähistamine