Võrkpalli kooliliiga

Tallinna  võrkpalli 2016 aasta kooliliigas saavutas meie võistkond IV koha. Võistkonnas mängisid:

Kristi Kadakas
Elis Eelma
Eliina Orgla
Sandra Lasn
Angelina Dolgopolaja
 Eva-Lotta Kutsar
Grete Valtin
Iris Raig
Annabel Kirs
Elerin Varblane

Õpetaja Karin Pärtel

Tänuavaldus Kristiine Sotsiaalmajalt

On taas au tänada ja kiita teie kooli. 23. veebruaril 2016 esinesid teie 12. klassi õpilased õpetajate, Kai Rei ja Helmi Kelle, juhendamisel kontsertprogrammiga Kristiine Sotsiaalmajas.

Südamlikud laulud ja luuleread kõlasid suurepäraste noorte esituses kaunilt ja hinge minevalt. Kontserdi lõppedes oli nii mõnelgi liigutusepisar silmis ja esinejaid tänati aplausiga püsti seistes.

Täname!

Jääme ootama järgmisi kohtumisi.

Edu ja kordaminekuid kogu teie perele!

Kristiine Sotsiaalmaja

Benita Kodu elanike tänuavalduse TKG-le

Meie, Benita Kodu elanikud, saime 22. veebruaril 2016 väga meeldiva muusikaelamuse osalisteks. Meid külastas Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva tähistamise eel Kristiine Gümnaasiumi 12. klassi kollektiiv, andes meile väga meeldiva kontsert-elamuse.

Kontserdi kava oli koostatud väga sümpaatselt-intelligentselt tänu õpetaja, Helmi Kellele. Tütarlaste ansambel, õpetaja, Kai Rei juhendamisel laulis suurepäraselt, palume edasi anda ekstra tänusõnad lauluõpetajale. Ja noormehed, kes lugesid nii vapralt luulet.

Kogu kooliperele palju tänu ja parimad soovid edaspidiseks!

Loodame ka edaspidi kohtuda.

Kontserdist osavõtjate nimel,

Linda Valgma (97)

Eetla Ein-Soracco (88)

Avatud on konkurss inglise keele õpetaja ametikoha täitmiseks!

Armsad inglise keele õpetajad!

Otsime oma rõõmsasse ja toetavasse töökollektiivi kogemustega inglise keele õpetajat, kes lisaks teadmistele omaks ka sisemist soovi anda oma teadmisi edasi õppuritele. Omalt poolt pakume inspireerivat töökollektiivi ning oleme veenudnud, et saame mõlemapoolselt teineteist arendada ning pakkuda pikaajalist koostöö võimalust.

Ootame teie kandideerimise avaldusi koos CV-ga e-posti aadressil kristiine@kristiine.edu.ee

Leiunurk!

Lugupeetud lapsevanemad,

Kooli garderoobi on kogunenud märgimisväärne kogus erinevaid, peenemaid ja vähem peenemaid jopesid, riideid, jalanõusid jne. Märtsi alguses lähevad kõik asjad utiliseerimisele! Kui Te arvate, et ka Teie lapse asju võib leiunurgas olla, siis palume, et külastaksite kiiresti garderoobi, et kadunud asjad tuvastada!

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid Fientast
16.00 avatakse uksed