EST ENG RUS

 


     


Etluskonkursi Tallinna vooru võitsid kaks meie kooli õpilast

Tänavune Juhan ja Jakob Liivi etluskonkursi Tallinna eelvoor toimus video formaadis.
Žürii koosseisus: kahekordne Juhan Liivi luuleauhinna laureaat Triin Soomets, luuletaja ja laulusõnade autor Kätlin Vainola ning kirjanik Ilmar Tomusk, valisid välja kolm laureaati, kes esindavad Tallinna linna 9. aprillil 2022.a Liivi Muuseumis toimuvas vabariiklikus lõppvoorus.
 
LAUREAADID

 

  • Roosi Terese Hindreks  Tallinna Kristiine Gümnaasium, 8.kl         juhendaja Piret Vahtra
  • Linda Künnap                    Rocca al Mare Kool, 8.kl                               juhendaja Karina Kirisberg
  • Elisabeth Allas                  Tallinna Kristiine Gümnaasium, 8.kl         juhendaja Helmi Kelle

 

Lisaks linnavooru võitjatele tegid meie koolist suurepärased esitlused ka Elisabeth Kasper ja Magnus Loss 9.klassist, Gustav Villem Kalberg 10. klassist ja Mia Erika Peterson 12.klassist.

Palju õnne laureaatidele ja nende juhendajatele!

Suur aitäh kõigile osalemise eest! Edu Tallinna esindamiseks vabariiklikus voorus 9. aprillil!
 
Luulelendu ka edaspidiseks
 


Nuputa 2022

31.märtsil toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumi Mederi saalis matemaatikavõistlus NUPUTA Tallinna piirkonnavoor, kus meie kooli võistkond saavutas 5.-6. klasside arvestuses I koha.
Võistkonda kuulusid:
Märten Hinno, Olle Kulvik, Artur Pinding ning Mirete Mutso
Juhendajad Kertu Saare ja Külli Kelder

Palju õnne eduka võistlemise eest!


Robootikud Soomes

 

Märtsikuu viimasel nädalal osalesid meie kooli viienda klassi õpilased rahvusvahelises Erasmus+ robootikaprojektis Soomes. Õpilased said tegutseda VEX IQ töötubades ja vahetada robootikaalaseid kogemusi teiste riikide õpilastega. Lisaks Eesti õpilastele olid kohal ka Portugali, Itaalia ja Ungari noored. Tutvusime Soome kultuuriga ning külastasime Heureka teaduskeskust ja Viikki tehnikamuuseumi. Õpilastele kogemus väga meeldis ning kõige meeleolukamaks kujunes robootika töötubade kõrval jääauk, kus sai ennast pärast saunas käiku karastada.

Omandatud teadmisi ja oskusi saavad õpilased jagada kogu Tallinna Kristiine Gümnaasiumiga.

Juhendajad Kertu Saare ja Dina Mikfeldt


12. klassi reaalsuunal käis külas investor Kristi Saare

12. klassi õpilane Gerten organiseeris Digitaalühiskonna aine raames oma klassile külalisesineja. Külalisesinejaks oli investor Kristi Saare, kes rääkis abiturientidele milliseid suuri rahavigu vältida ja millised rahaoskused-teadmised elus edasi aitavad. Tagasiside kaasõpilastelt oli väga hea ning oli tore kohtumine, millest võitsid kõik osapooled!

Aitäh Gerten ja Kristi!

 


Robootikaringi meeskond „Öökullid“ pälvis Eesti meistrivõistluste finaalis II koha

Sarnaselt eelnevatele aastatele osales Tallinna Kristiine Gümnaasiumi robootikaringi meeskond Öökullid ka sel aastal FIRST LEGO League robootikavõistlusel. Veebruaris toimusid kaks eelvooru, mille parimad said edasi finaali- Öökullid saavutasid oma eelvoorus esikoha robotimängus ja üldkokkuvõttes saadi ka eelvooru meistritiitel. 26. märtsil Tartus Ahhaa keskuses toimunud finaalist tuldi koju üldarvestuses kõrge MEISTER II tiitliga ja robotimängus oli meeskond vaieldamatult parim. Võistluse põnevaimas osas- robotimängus- suutis Öökullide lahendada pea kõik ülesanded ja teenida võimalikust 690st punktist 640, olgu mainitud, et teise koha roboti parimaks tulemuseks jäi 355 punkti.

Õnnitlused meeskonnale!


Tulevased sündmused:


01.09-30.09 Sammulugemisvõistlus "Pane kondimootor tööle!"
15-20.09 Rebaste ristimine
20.09 Asfaldijoonistusvõistlus
22.09 Autovaba päev
25.-29.09 Sügisandide näitus
11.09-24.09 Maailmakoristuspäev
25.09-29.09 Spordinädal

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.