Viimased koolipäevad olid tihedalt täis põnevaid tegemisi! Koondame siia kokku 6. ja 7. klasside vahvaid ettevõtmisi.
Õpetaja Piret Vahtra eestvedamisel külastas 7.c klass Eduard Vilde Majamuuseumi. Külastuse eesmärgiks kirjandushuvi virgutamine ja kultuurimälu säilitamine. Tutvuti Vilde värvika elu, loomingu põhifaktide ja viimase elukohaga.
Õpetaja Marko Veinbergs viis keskkonnakuu raames läbi põnevad töötoad. Marko kirjutas selle kohta nii: "Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kuuendate klasside õpilased osalesid ravim-ja toidutaimede töötoas. Päev möödus teaduse, rahvatarkuse, kirjanduse ning kokakunsti valguses.
Õpilased läbisid üheksa töötuba, kus sai valmistada ja mekkida erinevaid taimeteesid, hinnata ja tuvastada õpetajate valmistatud keediseid, määrata taimi ja mikroskoopida sibulat."
Õpetaja Kristel Jürgensoni aktiivsel juhendamisel sai toimuma Rakett 69 laager. Kristel kirjutas laagri kohta järgmiselt: "6.-8. juunil toimus 7. klasside tublimatele õppijatele Rakett 69 teadushuvilaager. Igast paralleelist osales neli last. Õpilased said kolme päeva jooksul koostöiselt oma teadmised proovile panna geomeetria, inseneeria ja loodusteaduste valdkonnas. Lapsed hindasid enim seda, et said laagris uusi häid tuttavaid, kellega oli koos tore nuputada ja seltskonnamänge mängida."
Õpetajad Külli Kelder ja Kadri Toming korraldasid 6. b klassile loodusõpetuse ja matemaatika lõiminguprojekti kasutades meie koolis esmakordselt Minecraft Educationi. Õpilased tutvusid kõigepealt erinevate Minecrafti mängus olevate kivimitega ning tutvustati ka erinevaid linnastruktuuri mudeleid. Seejärel koostati kahestes gruppides oma linna plaan ning ehitati selle põhjal Minecrafti mängus oma linn. Päeva lõpus tutvustaid kõik grupid oma linna klassikaaslastele ja õpetajatele.
Suur tänu ettevõtlikele õpetajatele!



