EST ENG RUS

 


     


Tegusad viimased koolipäevad

Viimased koolipäevad olid tihedalt täis põnevaid tegemisi! Koondame siia kokku 6. ja 7. klasside vahvaid ettevõtmisi.
Õpetaja Piret Vahtra eestvedamisel külastas 7.c klass Eduard Vilde Majamuuseumi. Külastuse eesmärgiks kirjandushuvi virgutamine ja kultuurimälu säilitamine. Tutvuti Vilde värvika elu, loomingu põhifaktide ja viimase elukohaga.
Õpetaja Marko Veinbergs viis keskkonnakuu raames läbi põnevad töötoad. Marko kirjutas selle kohta nii: "Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kuuendate klasside õpilased osalesid ravim-ja toidutaimede töötoas. Päev möödus teaduse, rahvatarkuse, kirjanduse ning kokakunsti valguses.
Õpilased läbisid üheksa töötuba, kus sai valmistada ja mekkida erinevaid taimeteesid, hinnata ja tuvastada õpetajate valmistatud keediseid, määrata taimi ja mikroskoopida sibulat."
Õpetaja Kristel Jürgensoni aktiivsel juhendamisel sai toimuma Rakett 69 laager. Kristel kirjutas laagri kohta järgmiselt: "6.-8. juunil toimus 7. klasside tublimatele õppijatele Rakett 69 teadushuvilaager. Igast paralleelist osales neli last. Õpilased said kolme päeva jooksul koostöiselt oma teadmised proovile panna geomeetria, inseneeria ja loodusteaduste valdkonnas. Lapsed hindasid enim seda, et said laagris uusi häid tuttavaid, kellega oli koos tore nuputada ja seltskonnamänge mängida."
 
Õpetajad Külli Kelder ja Kadri Toming korraldasid 6. b klassile loodusõpetuse ja matemaatika lõiminguprojekti kasutades meie koolis esmakordselt Minecraft Educationi. Õpilased tutvusid kõigepealt erinevate Minecrafti mängus olevate kivimitega ning tutvustati ka erinevaid linnastruktuuri mudeleid. Seejärel koostati kahestes gruppides oma linna plaan ning ehitati selle põhjal Minecrafti mängus oma linn. Päeva lõpus tutvustaid kõik grupid oma linna klassikaaslastele ja õpetajatele.
Suur tänu ettevõtlikele õpetajatele!


Õpetaja Helmi Kelle pälvis Tallinna Haridusameti missioonipreemia 2022

8. juuni õhtul toimus Fotografiskas pidulik vastuvõtt, kus Tallinn tänas oma haridusasutuste juhte õppeaasta jooksul tehtud töö eest ja tunnustas linna hariduskonkursside võitjaid. Meie kooli õpetaja Helmi Kelle sai tunnustuse "Tallinna Haridusameti missioonipreemia 2022" kategoorias. Helmi on õpetaja, kes teeb oma tööd tõelise pühendumuse ning rõõmuga. Oleme Helmi üle uhked ning soovime õnne kogu koolipere poolt!


1. klassi vastuvõtt 2022/2023 õppeaastaks

Lapsevanemad, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, on oodatud vestlusele koos lapsega, aega saab registreerida SIIN!

Dokumentide esitamine:
Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:
- Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel)
- Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
- Koolivalmiduskaart (lasteaiast).
- Digifoto saatmine augustis klassijuhataja meilile.

Dokumendid saata digiallkirjastatult sisseastumine@kristiine.edu.ee

Koolipäeviku hinnaga 3.90 saate osta augustis koolist.

Probleemide ja/või küsimuste korral palun pöörduda algklasside õppejuhi poole aadressil anu.rannus@kristiine.edu.ee


Keskkonnakuu õpivisiit Presidendi Roosiaeda

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti linnaaianduse õpivisiitide programmi kaudu tegid 7. c ja 7. d klassi rohehuvilised 6. juunil ringkäigu põnevasse ja varjatud Presidendi kantselei Roosiaeda. Lossiaia aednik tutvustas pargi ajalugu, liigirikkust, näitas maitsetaimede aeda ja mesilat.

Väljasõidu organiseeris õpetaja Piret Vahtra


Kaugushüppes II koht

Kaur Jesper Kukk 9B saavutas Tallinna Koolinoorte MV kaugushüppes ja 300m jooksus teise koha.

Õnnitleme!

Juhendaja Arti Lindvest

 


Tulevased sündmused:


07.06.2023 Perepäev algusega kell 15.00
08.06.2023 TORE mängude päev algklassidele
13.06.2023 kooliaasta lõpuaktused
1.-4. klass - 9.30
5.-8. ja 11. klass 10.30
Pärast aktuseid klassijuhatajatunnid.
20.06.2023 9. klasside lõpuaktus
21.06.2023 12. klasside lõpuaktus

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.