Loovusringi registreerumine on alanud!

Loovusring on tasuta huviring, mis toimub kooli kunstiklassis. Kohtade arv on piiratud!

4.-12. klassi tund toimub teisipäeval 14.00 - 15.45

Juhendaja Epp Korp

Registreeri 4.-12. klassi loovusring

Huvitegevuse e-teatmik

Tallinn huvitegevuse e-teatmik
Tallinna Haridusamet on kokku pannud informatiivse e-teatmiku „Tallinna huvitegevuse e-teatmik 2022/2023“, kuhu on kokku koondatud 111 Tallinnas huvitegevust pakkuvat organisatsiooni. Teatmik annab eesti ja vene keeles ülevaate linna huviringidest, noortekeskuste tegevustest ning teistest huvipakkuvatest võimalustest nii koolinoortele kui ka mudilastele.
Huviteatmikust leiab info huvikoolide tegevuste valdkondade, vanuserühma, hindade ja asukoha kohta.
NB! Info täieneb jooksvalt.

Spordi- ja matkapäev 2. septembril

2. septembril, sel ajal kui 1. klassi õpilased tutvusid rahulikult õpetaja ja koolimajaga, toimus 2.-3. klassi õpilastele spordipäev ning 4.-12. klassi õpilased käisid matkamas ohutusalastel matkaradadel Politseipargis ning Stroomi rannas. Interaktiivne mäng avastusradadel sisaldas küsimusi, mille koostamisel olid abiks Päästeamet, Elektrilevi, MTÜ Peaasjad, Keskkonnaamet jne. Küsimused ja ülesanded olid põnevad ning õpilased said teada nii mõndagi uut ja kasulikku.

Kel soov minna radasid avastama oma pere- või sõpruskonnaga, siis leiad radade valiku järgmiselt lingilt https://keskkonnaharidus.avastusrada.ee/et/k/paasteamet#maps

Mängu korraldamisel olid abiks kehalise kasvatuse õpetajad Raina Luhakooder, Margus Luik, Arti Lindvest ja Angela Taro

Eesti keele õpetajal Piret Vahtral täitus 50 aastat tööstaaži

Oleme uhked eesti keele õpetaja Piret Vahtra üle, kes on meie koolis töötanud 50 aastat! Piret on särav ning oma ainest vaimustuv õpetaja. Sõbralik, aktiivne ning alati positiivne - sellisena tunnevad teda nii õpilased kui kolleegid. Südamlikud õnnesoovid kogu koolipere poolt!

Tallinn tunnustab

Head uut algavat õppeaastat kõigile!

Mis saab olla toredam kui anda teada meie õpetaja tunnustusest Tallinnas. Õnnitleme!

Noor õpetaja 2022: Kertu Saare

26.-30.09 Liikuvuse kuu raames loeme nädala jooksul kokku koolipere sammud