Tallinna Linnateatris toimus 11. juunil pidulik üritus „Tallinn tänab ja tunnustab“, kus Tallinn tunnustas haridustöötajaid, haridusasutusi ja õpilasi möödunud õppeaasta jooksul tehtud töö eest.
Tegusa õpilasesinduse tunnustuse pälvis meie kooli õpilasesindus. Oleme järjepidevalt seisnud õpilaste huvide eest ning rikastanud koolielu mitmekesiste
algatuste, sündmuste ja koostööprojektidega. Juhendaja huvijuht Tuuli Särekanno. Auhinna võtsid vastu õpilasesinduse juhatuse liikmed Isabel Kivi, Loore-Marii Pind ja Grete-Lii Tamm.
Tallinna Haridusameti missioonipreemia 2026 pälvis Lauri Vilibert, kes on kujundanud kooli robootika- ja
IT-valdkonna arengut, luues õpilastele võimalusi omandada tulevikuks vajalikke teadmisi ja
oskusi ning toetades innovatsiooni hariduses.
Palju õnne meie õpilasesindusele ja õpetaja Laurile!
Fotod: Tallinna Strateegiakeskus
Fotode autor: Aleksandr Gužov
